Contact Us

O firmie


Zakład Produkcyjno-Handlowy Ubojnia Drobiu i Przetwórstwo Mięsne Stanisław Stępień istnieje od 1991r. na początku realizuje tylko profil produkcyjny prowadzący skup kurcząt oraz ubój drobiu.
Na tle państw Unii Europejskiej produkcja drobiu w Polsce wykazywała i wykazuje najwyższą dynamikę, co spowodowane jest wysoką oceną naszej żywności na całym świecie.
Dobra koniunktura skutkuje decyzją o rozbudowie zakładu, wprowadzeniem nowoczesnych technologii i poszerzeniem zakresu działalności firmy o zakład przetwórstwa mięsnego i wyroby garmażeryjne.

Od początku istnienia Zakład przywiązuje ogromna wagę do jakości oferowanych wyrobów. W 2005r. wprowadzony został system kontroli ‘HACAP” co umożliwiło firmie eksport produktów na rynki handlowe krajów Unii Europejskiej.

Przyjęte rozwiązania techniczne i technologiczne zgodnie z GMP-Dobra Praktyka Produkcyjna i GHP Dobra Praktyka Higieniczna dają gwarancję produkcji zdrowej żywności zapewniając produkt najwyższej jakości.

Firma realizuje produkcję wędlin w ponad 100 asortymentach. Smakowite pieczenie, sękacze, mięsa w ziołach – przygotowywane są według staropolskich receptur. Dysponuje nowoczesnymi wędzarniami stosując przy tym tradycyjne metody wędzenia, używając drewna drzew liściastych.

Z uwagi na wciąż rosnące oczekiwania Klientów oraz zobowiązani dotychczasową marką naszych produktów, stale unowocześniamy park maszynowy zapewniając w ten sposób dostęp do nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla branży mięsno-wędlniarskiej.

Naszym głównym atutem jest produkcja zdrowej żywności, którą polecamy zwłaszcza dla najmłodszych naszych konsumentów tj. niemowląt i dzieci. Polskie mięso drobiowe oraz wędliny cieszą się, z uwagi na jakość i wysokie walory smakowe, ogromnym uznaniem na całym świecie.

Od 2014r. firma ZPH UBOJNIA DROBIU i PRZETWÓRSTWO MIĘSNE STANISŁAW STĘPIEŃ zmieniła logo na DARIWELT z siecią sklepów i stoisk „ ŚWIEŻYNKA” unowocześniając tym samym wizerunek firmy.

W sklepach wielkopowierzchniowych i hipermarketach o naturalną świeżość wyrobów wędliniarskich i mięsnych nie jest łatwo. Chcemy zatem wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, jak również zobowiązani zaufaniem jakim od 20 lat działalności zostaliśmy przez Państwa obdarzeni zwrócić uwagę na produkt – pachnący- niekiedy jeszcze ciepły o najwyższej świeżości.

Firma podążając za oczekiwaniami konsumentów przez blisko ćwierć wieku pracowała na uznanie naszych Klientów. Niepowtarzalny smak, gwarantowana jakość i niska zawartość chemii w mięsach i wędlinach sprawiły, że gościmy na Państwa stołach.

Nasze motto - Zdrowe wędliny i polski kurczak dla Twojego Dziecka -

Loading